• Ви знаходитесь тут:

/Files/images/20191102_123419.jpg

Ласкаво просимо на сайт

закладу дошкільної освіти №609

У закладі функціонує 4 групи: 1 група раннього віку та 3 групи дошкільного віку.

Освітній процес здійснюється за програмою "Дитина".

Пріоритетний напрямок роботи закладу: виховання свідомого ставлення дітей до власного здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження та зміцнення фізичного, психічного, соціального й духовного здоров’я.

В дошкільному закладі надається психологічна допомога дітям та батькам практичним психологом.

Для освітньої діяльності з малятами створені належні умови відповідно до вимог сьогодення.

Чи часто ми замислюємося над тим, якою виросте людина майбутнього? А саме вона - ця маленька людина, котра ходить в наш дитячий садок, росте у Вашій родині І ми з вами робимо спільну справу - ростимо наше майбутнє!

Наша людина майбутнього ще дуже мала, мало знає, погано орієнтується в світі людських почуттів і взаємин. Їй ще мало років, але вона вже особистість.

Дитина - квітка, а ми з Вами - садівники. Саме нам з Вами необхідно створювати умови, щоб з маленького паростка зростала неповторна чудова квітка.

В дитячому садку дитина проводить більшу частину свідомого дошкільного життя.

Тому перед колективом нашого дитячого закладу стоїть відповідальне та важливе завдання - виховання і розвиток наших дітей. Для того, щоб успішно впоратися з цим завданням ми намагаємося використовувати весь свій творчий педагогічний потенціал. А Вам хочемо нагадати, що успіх у справі повноцінного розвитку та виховання дитини залежить від нашого з Вами дружнього союзу - взаємодії «педагог-дитина-родина».

Додаткові освітні послуги не надаються.

/Files/images/3.JPG